Dowiedz się więcej

O nas

Firma Handlowa ,,DOMINO’’

Swoją działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2004r., a nasz zespół liczył sześć osób. Od początku stawialiśmy na wysoką jakość produktów, dzięki temu zdobyliśmy zaufanie klientów i mogliśmy się rozwijać. Obecnie nasza firma zatrudnia dwudziestu pracowników, a praca odbywa się na jedną zmianę dzienną.

Zakład zlokalizowany jest w miejscowości Pólka-Raciąż 75A w gminie Raciąż woj. Mazowieckim. Teren na którym powstał zakład znajduje się w obrębie Nadwkrzańskiego Parku Krajobrazowego.

Kilka słow o nas

Aby udoskonalić nasze wyroby i spełnić oczekiwania klientów rozpoczęliśmy liczne działania. W lutym 2005 roku rozpoczęto w firmie wdrażanie systemu HACCP w celu udokumentowania bezpieczeństwa zdrowotnego produkowanych elementów mięsa wieprzowego. 

W 2006 roku postanowiliśmy rozbudować zakład, czego efektem jest powstanie ubojni trzody chlewnej. Żywiec do ubojni dostarczany jest przez lokalnych producentów. Powstała ubojnia jest dostawcą półtusz wieprzowych głównie dla potrzeb własnego rozbioru z przeznaczeniem uzyskanych elementów mięsnych dla odbiorców. 

Następnym celem firmy w 2010 roku był plan rozbudowy części rozbiorowej mięsa wieprzowego, który zakończył się w grudniu tego samego roku. 

Kolejnym krokiem było wybudowanie masarni w 2014 roku.

Naszymi odbiorcami są sklepy detaliczne, hurtownie, zakłady mięsne oraz zakłady przetwórstwa mięsnego. Towar odbierany jest bezpośrednio przez klientów zakładu lub rozwożony przez kierowców firmy własnym transportem.

Zakład posiada również własne sklepy firmowe, w których sprzedaje swoje wyroby. 

Głównym celem działalności Firmy Handlowej ,,DOMINO’’ jest produkcja i sprzedaż mięsa wieprzowego o wysokich walorach jakości, spełniających potrzeby i oczekiwania obecnych i przyszłych klientów.  

Głównym celem firmy “DOMINO” jest zadowolenie klientów oraz spełnienie ich wymagań dotyczących jakości i smaku oferowanych produktów, dlatego nieustannie dążymy do poprawy mającej na celu uzyskanie i utrzymanie najwyższej jakości oferowanych produktów.