Odpowiedzi na Twoje pytania

Baza wiedzy

Baza wieedzy

Domino gwarantuje Państwu zawsze świeże mięso w atrakcyjnych cenach oraz wysoką jakość wszystkich naszych produktów. Starannie dobieramy składniki naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, która zadba o to, aby zamówienie zostało przygotowane z najwyższą starannością i w krótkim czasie. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zasmakują wszystkim miłośnikom mięsnych smaków! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w naszym sklepie (wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt). 

Poniżej udzielimy Państwu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Tak. Dokładny adres naszego sklepu znajduje się w zakładce Nasze sklepy. Serdecznie zapraszamy!

W Domino stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów, dlatego nie używamy żadnych sztucznych dodatków. 

Jak najbardziej. W naszej ofercie znajdują się wędzone szynki, schab, baleron i nie tylko. W zakładce Katalog znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące naszych produktów. Każdy z nich charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Do produkcji wyrobów wędzonych używamy wędzarni tradycyjnej opalanej najwyższej jakości drewnem olchowym.

Podejmujemy współpracę z wieloma sklepami, lokalami gastronomicznymi, hurtowniami oraz innymi zakładami mięsnymi. W zakładce kontakt znajdą Państwo numer telefonu oraz email, przez które mogą Państwo się z nami kontaktować.