Podroby

Podroby

Nic tak nie smakuje, jak domowe podroby. Świeża kaszanka, pasztet czy salceson to rarytas w polskich domach, na którego myśl, aż ślinka cieknie. W naszej ofercie znajdą Państwo te i inne podroby przygotowane z tajnej receptury, które z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wymagającym łakomczuchom. 

Kaszanka

Kaszanka

Przysmak popularny nie tylko w Polsce, ale też na Węgrzech, Słowacji i w Niemczech. Jesteśmy pewni, że ich smak zadowoli każdego, kto tylko spróbuje.

11,90zł/kg

Pasztetowa 1

Kiszka pasztetowa

Inaczej zwana pasztetową albo wątrobianką. Była podstawą diety mięsnej w PRL-u. Dzisiaj chętnie pojawia się na stołach w wielu polskich domach i jest jednym z najchętniej wybieranych składników do kanapek.

12,90zł/kg

Kiszka ziemiaczana

Kiszka ziemniaczana

Kiszka ziemniaczana jest bardzo pożywna i charakterystyczna dla kuchni podlaskiej i kurpiowskiej. Jednak ma też swoje odpowiedniki w kuchni rosyjskiej, litewskiej i ukraińskiej. Jesteśmy pewni, że nasza przeważa smakiem nad innymi.

12,90zł/kg

Nadzionko

Przywodzi na myśl wspomnienia z babcinej kuchni. Świetnie się sprawdzi zarówno, jako składnik farszu, jak i osobno - na przykład na kanapce lub w połączeniu z ziemniakami.

14,90zł/kg

Pagaj

Pagaj

Tradycyjne danie żydowskie, które w Polsce zakorzeniło się pod bardzo różnymi nazwami: pagaj, babka ziemniaczana, kugel, kugiel, zbój, kartoflak, dziad i wiele innych. W kuchni żydowskiej najczęściej serwowane z mięsem gęsim lub kaczym, natomiast w kuchni polskiej z wieprzowiną, drobiem lub wołowiną.

13,90zł/kg

Pasztet jak domowy

Pasztet jak domowy

Historia pasztetu może niektórych zdziwić, ponieważ ten przysmak był przyrządzany już w starożytnym Rzymie, ale przepisy, których używa się współcześnie, pochodzą z Francji. Tamtejsi pasztetnicy cieszyli się sławą od XVI wieku i pracowali na dworach królewskich i szlacheckich również w Polsce. Nasz pasztet nie przeniesie Państwa do Rzymu czy Francji, ale z pewnością wywoła miłe wspomnienia z dzieciństwa i zachwyci swoim smakiem.

16,90zł/kg

Pasztet ze szpinakiem

Pasztet ze szpinakiem

Szpinak zawiera dużo witamin i soli mineralnych, do tego jest bogaty w żelazo, potas, witaminę C, magnez i kwas foliowy. W połączeniu z aromatycznym pasztetem może stanowić ciekawe urozmaicenie codziennej diety. Kto wie, być może zagości na Państwa stole na stałe?

17,90zł/kg

Salceson królewski

Salceson królewski

Salceson jest znakomitą wędliną na kanapki. Ze wszystkich stron otoczony klarowną galaretką, przypadnie do gustu wszystkim lubiącym mięsne specjały!

18,90zł/kg

Salceson ozorkowy

Salceson ozorkowy

Salceson ozorkowy to jeden z najchętniej kupowanych wyrobów masarskich. Charakteryzuje go naturalność oraz niebanalny smak i aromat. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do kanapki.

19,90zł/kg

Salceson włoski ekstra

Ma niepowtarzalny swojski smak i aromat, co sprawia, że jest stałym bywalcem na polskich stołach. Świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i od święta.

15,90zł/kg