Wyroby Marysieńki

Wyroby Marysieńki

Marysieńka była żoną króla Jana III Sobieskiego, który pisał do niej swoje
słynne listy miłosne. Oferowane przez firmę “DOMINO” produkty mięsne mogąkojarzyć się z dworem królewskim, bowiem ich smak jest porównywalny z frykasami z królewskiego stołu! Jest to gama produktów charakteryzujących się najwyższą ceną, jednakże ich smak jest niepowtarzalny. Wyroby Marysieńki to produkty najwyższej jakości, godne tytułu premium.

Kiełbasa marysieńki

Kiełbasa
Marysieńki

Kiełbasa jest tradycyjnym specjałem, podawanym na polskich stołach przy okazji spotkań rodzinnych czy świąt, na przykład wielkanocnych. Kiełbasa Marysieńki jest gwarancją wyśmienitego smaku i iście królewskiej jakości!

24,90zł/kg

Boczek Marysieńki 1

Boczek
Marysieńki

Boczek jest tradycyjnym polskim produktem. Ma szerokie zastosowanie - można go stosować przy przyrządzaniu zup, jako dodatek do kanapek albo jajek. Boczek polecany jest też na wędzonki, do smażenia i duszenia, a także jako przysmak z grilla. Mimo dużej ilości tłuszczu, boczek ma delikatne, kruche i soczyste mięso. Z pewnością zasmakuje zarówno miłośnikom tradycyjnych smaków, jak i tym, którzy jedzą bardziej egzotyczne dania!

30,90zł/kg

Schab wędzony Marysieńki

Wędzenie żywności nadaje jej niepowtarzalny aromat i smak. Schab przyrządzony w ten sposób może stanowić danie główne, które skradnie serca (i podniebienia) wszystkim zgromadzonym przy stole, jak i dodatek do kanapek lub sałatek.

32,90zł/kg

Szynka marysieńki

Szynka
Marysieńki

Szynka jest jednym z najpopularniejszych dań na polskich stołach. Może grać pierwsze skrzypce na kanapce, ale też stać się głównym daniem. Szynka Marysieńki, podana ze świeżym chlebem, potrafi uczynić ze zwykłej kanapki iście królewski rarytas!

31,90zł/kg